Parkování letiště Brno


Nejlevnější letenky
  • 127 Kč: Od 25 apríla začnú Benátky vyberať poplatok za vstup do mesta!
  • 177 Kč: 7 nocí na Sardínii s letenkami a ubytovaním s raňajkami len za 297 EUR! Odlet z Bratislavy
  • 218 Kč: 7 nocí v Turecku – letenky z Bratislavy + ubytovanie už za 218€/osoba! pre 5 osôb
další levné letenky

Parkování letiště Brno

Pokud odlétáte z letiště Brno Tuřany a nejste místní, potřebujete vyřešit, jak se dostat na letiště Brno nebo, kde zaparkovat auto. Naštěstí má letiště Brno parkování dobře vyřešené. Je možné parkování přímo u letiště Brno. Přímo před terminálem letiště je obrovské oplocené parkoviště, kde můžete zaparkovat své auto a cena parkovného není nijak zdrcující. Parkování u letiště Brno je nehlídané. Přesto je ale pod neustálým dohledem kamerového systému a vjezd i výjezd je možný jen přes závoru. Navíc se zde dělají pravidelné i nepravidelné kontroly. Není tak zapotřebí mít o své auto starost.

Levné LETENKY BRNO

Letiště Brno parkování

Parkování na letišti Brno Tuřany je možné na jakémkoli místě. Prostě si najdete místo, které bude nejblíž terminálu. Letiště zajišťuje neomezenou kapacitu parkovacích míst. Kdyby se náhodou stalo, že bude parkoviště letiště kompletně obsazené, pracovníci letiště vyhradí další parkovací stání tak, aby zaparkoval opravdu každý. Výhodou tohoto parkoviště je tedy i to, že se dopředu nemusíte starat o to, zda bude na parkovišti místo.

V momentě, kdy autem pospícháte na svůj let, jistě oceníte možnost parkování přímo na letišti. Možná byste ušetřili nějakou Korunu a našli levnější parkování u letiště Brno. Nic ale nebude tak blízko terminálu, jako oficiální parkoviště letiště Brno. Jistě to oceníte, až budete pospíchat na letadlo nebo se vracet unaveni po dlouhém letu. Automobil budete mít připravený v pěší vzdálenosti od letištního terminálu.

Letiště Brno – parkování rezervace

Přestože letiště Brno garantuje parkování u letiště pro všechny, je dobré si dopředu udělat rezervaci parkování. Rezervace parkování na letišti Vám totiž před odletem ušetří čas a v případě plného parkoviště budou pracovníci letiště přiřazovat parkovací místa na náhradních plochách přednostně těm, kdo mají na letišti Brno rezervaci parkování.

Letiště Brno – parkování cena

Aktuální cenu parkovného zjistíte při rezervaci parkování na letišti v ceníku.

Letiště Brno – rezervace parkování: Zde

Nejlevnější parkování letiště Brno

Levné parkování kolem letiště Brno Tuřany nabízí několik parkovišť. Srovnávače cen levného parkování často vyhodí jako nejlevnější parkování Parkoviště Letím. Tyto srovnávače ale často neobsahují parkoviště přímo na letišti nebi jiná parkoviště v okolí letiště Brno. Ceny parkování v okolí letiště Brno jsou víceméně podobné. Parkoviště Letím nabízí nonstop ostrahu a všechna okolní parkoviště nabízejí odvoz nebo přistavení vozu. Parkování přímo na letišti je ale stále nejpohodlnější, protože si vše snadno zařídíte sami a kapacita parkoviště letiště Brno je obrovská.

Velké parkoviště v okolí letiště Brno

  • Parkoviště letiště Brno (přímo na letišti)
  • Parkoviště Letím (Ulice Řípská – Brno Slatina)
  • Parkoviště Jusdos (Zatčany) – pravděpodobně zrušeno
  • I.J.M – TRANSPORT s.r.o. (Ul. Kaštanová) – pro 2023 zrušěno

Je možné, že se v průběhu času objeví a zaniknou další parkoviště.

Parkování letiště Brno zdarma

Parkování zdarma u letiště Brno není možné. I v centru Brna, odkud můžete pohodlně dojet k letišti autobusem je zpoplatněné a při delším parkování by nedávalo finančně smysl.  

Nejpohodlnější možnost parkování zdarma – letiště Brno je v blízké části Brna – Slatina. Můžete tam auto nechat někde vedle krajnice – samozřejmě tak, abyste parkováním neporušili předpisy nebo někomu neblokovali výjezd. Buďte opatrní a vyhněte se omezení místních obyvatel, nejsou tomuto nakloněni.

Pokud necháte auto parkovat u letiště Brno zdarma ve Slatině – nebude žádným způsobem hlídáno, ani zabezpečeno. Navíc to budete mít na letiště ještě cca 4 km pěšky nebo 5 minut autobusem E76 ze zastávky Řípská.Další články v sekci: BrnoNejlevnější letenky
  • 127 Kč: Od 25 apríla začnú Benátky vyberať poplatok za vstup do mesta!
  • 177 Kč: 7 nocí na Sardínii s letenkami a ubytovaním s raňajkami len za 297 EUR! Odlet z Bratislavy
  • 218 Kč: 7 nocí v Turecku – letenky z Bratislavy + ubytovanie už za 218€/osoba! pre 5 osôb
další levné letenky