Letenka jako dárek: Jak přispět dárkovým poukazem na letenku


Nejlevnější letenky
  • 478 Kč: LONDÝN Z BRATISLAVY – letenky na predĺžený víkend od 19€!
  • 503 Kč: Letný RÍM – letenky z Viedne už od 20€!
  • 504 Kč: Vzhůru k Jardanu z Vídně do Splitu od 504 Kč
další levné letenky

Letenka jako dárek: Jak přispět dárkovým poukazem na letenku

Při koupi dárkového poukazu na letenky nekupujete přímo dárkovou letenku. Opravdová letenka jako dárek by znamenala organizační problémy. Darujete kupón určený k nákupu libovolné letenky, dovolené nebo pobytu u společnosti Pelikán. Zvolit si může obdarovaný jakoukoliv letenku včetně akčních. Na rozhodnutí má celý rok. Darovat na letenku můžete poukazem jakoukoliv částku dle svého uvážení. Navíc máte dárek okamžitě v ruce, i když jste si vzpomněl/a na poslední chvíli. Vzhled poukázky si můžete vytvořit dle potřeby.

Letenku jako dárek můžete připravit u společnosti Pelikan.cz jako    Dárkový poukaz na letenku 

   

Pelikán je zkušený a roky ověřený prodejce letenek. Na českém trhu prodejců letenek je i díky své spolehlivosti jedním z největších hráčů. Na webu Pelikan.cz provozuje vlastní srovnávač letenek (i s Pelikánem spolupracujeme na výpisu akčních letenek). Nabízí letenky, včetně těch akčních, od mnoha leteckých společností. S dárkovým poukazem na letenku zde tak máte poměrně dobrou šanci, že si obdarovaný dokáže najít nejlevnější letenku na trhu.

Nehrozí tím pádem nebezpečí, že bude obdarovaný nucen nakupovat zbytečně předraženou letenku u dané společnosti jen kvůli tomu, že dárkový poukaz na letenku nelze uplatnit u jiné letecké společnosti, čímž by Váš dar vyšel vniveč.  

   
Letenka jako dárek - Poukázku je možné využít třeba na letenky na Maledivy

Letenka jako dárek

Poukázku je možné využít třeba na letenky na Maledivy

   

Letenka jako dárek

Letenka je skvělý dárek, který udělá radost každému cestovateli. Problém však nastává při výběru termínu a destinace. Ten je lepší nechat obdarovávanému, aby nedocházelo ke zbytečným stornům. Darovat peněžní poukázku na koupi letenky je skvělá možnost, jak přispět na libovolnou letenku libovolnou částkou bez výběru termínu a cíle cesty.

Dárek na poslední chvíli

Už se vám stalo, že jste zapomněli na Valentýn, výročí, svátek nebo narozeniny a potřebujete dárek pro muže nebo ženu na poslední chvíli? Pokud Váš má Váš protějšek nebo obdarovávaná osoba ráda cestování, jste v suchu. Dárkovou letenku, tedy peněžní dárkový poukaz na koupi letenky můžete mít obratem v mailu. Nad výběrem destinace dárkové letenky pak můžete v klidu dlouze rozjímat v atmosféře plné radosti a očekávání.

Motivace k cestování

Často před Vámi někdo hovoří o tom, jak by rád cestoval, má však milion výmluv a Vás to již nebaví poslouchat? Dejte mu jako dar pošťouchnutí ve formě dárkové poukázky na letenku. Obdarovaný bude mít rok na to, aby si vybral svou dárkovou letenku. Konečně ho/ji donutíte přijmout rozhodnutí a vycestovat. Dokážete si představit lepší dárek než cestování?Další články v sekci: LetenkyNejlevnější letenky
  • 478 Kč: LONDÝN Z BRATISLAVY – letenky na predĺžený víkend od 19€!
  • 503 Kč: Letný RÍM – letenky z Viedne už od 20€!
  • 504 Kč: Vzhůru k Jardanu z Vídně do Splitu od 504 Kč
další levné letenky