Levné letenky Pardubice

: 4   Prosíme vyčkejte    info
 • Pardubice - Girona - 1683 Kč

  Pelikan.cz ( před 111 dnů )
  • 1 683 Kč
  • Přejít na akci
 • Pardubice - Alicante - 3173 Kč

  Pelikan.cz ( před 35 dnů )
  • 3 173 Kč
  • Přejít na akci
 • Levně na COSTA BRAVU z Pardubic - 978 Kč

  Honzovyletenky.cz ( před 6 dnů )
  • 978 Kč
  • Fajn Akce - 20 %
 • Egypt-5*Amarina Abu Soma Resort - letenka s ubytováním - počet dní 7 za - 19202 Kč - All inlcusive odlet z Pardubic Ostravy Brna

  Pelikan.cz + ubytovani ( před 110 dnů )
  • 19 202 Kč
  • Přejít na akci


Možná jste si z akčních letenek nevybrali :(
Zkuste najít levné letenky tady:

Letenky z Pardubic

Letenky z Pardubic - RyanairPardubice je menší lokální letiště, avšak jeho význam neustále stoupá. Kromě cestovních kanceláří a charterových letenek si již můžete koupit i levné letenky Pardubice - Alicante od nízko nákladové letecké společnosti Ryanair a nabídka se bude jistě rozšiřovat.

Tato společnost se snaží využívat menších letišť s nižšími poplatky, aby mohla nabízet levnější letenky. Pardubice jsou po dálnici velmi blízko Praze a hned vedle Pardubic je další stotisícové město Hradec Králové, které by uvítalo větší nabídku levných letenek z Pardubic.

Levné letenky Pardubice

Mezi letenkami z Pardubic nalezneme mix letenek od Ryanairu a akčních charterových letenek, které se  nepravidelně objevují na seznamu akcí.  Dlouhodobá průměrná cena akčních letenek z Pardubic se pohybuje kolem dvou tisíc za zpáteční letenku. Čas od času se objeví v nabídce nízkonákladové letecké společnosti Ryanair i letenka s cenou kolem jedné tisícovky – termínů ale nebývá moc a takováto akce velice rychle mizí z nabídky.

Letenky Pardubice Alicante

Alicante - letenky z PardubicNa pardubickém letišti se již dobře zavedla linka Pardubice Alicante. Letenky do Španělska jsou zde velice oblíbené i proto, že na Pardubickém letišti je celý proces odbavení velice rychlý a parkování dobře dostupné. Ušetříte tedy nemalé peníze i čas oproti letenkám z Prahy do Alicante.

Doba letu z Pardubic do Alicante jsou přibližně 3 hodiny a létá se dvakrát týdně oběma směry. Odletové dny jsou momentálně čtvrtky a neděle. Za dobu provozu této linky si levné letenky Pardubice Alicante vybudovaly dobrou pověst a velkou základnu pravidelných cestujících.

Pardubice Girona - Costa Brava + Barcelona

Nově je možné s Ryanairem letět i do španělské Girony. Ceny jsou o trochu nižší než u letenek z Pardubic do Alicante a i doba letu je o půl hodinky kratší. Girona se nachází jen hodinku cesty severně od Barcelony, a tak lze považovat jako alternativní levnější způsob s odletem z Pardubic k letence do Barcelony. Letenky z Pardubic do Barcelony (Girona) naleznete zde. Avšak i Girona samotná je velmi zajímavé a krásné město odkud je blízko na známé pobřeží Costa Brava. Je zajímavostí, že právě v Gironě mají obyvatelé nejvyšší příjmy (poměrově na obyvatele) z celého Španělska.

Letenky Pardubice Praha

Letenky z Prahy do Pardubic a z Pardubic do Prahy nejsou a nebudou. Tedy alespoň ne ty linkové. Soukromá letadla samozřejmě létají tam, kde si je zaplatíte. To ale není předmětem našeho vyhledávače akčních letenek. Přímo z Pardubic do Prahy jezdí rychlé vlaky z centra do centra každých pár minut, cesta netrvá dlouho a můžete si vybrat z řady dopravců. Jízdní řády jsou k nalezení ZDE.

Nedaleko je v Opatovicích i nájezd na dálnici D35 (ze směru Ostrava) spojenou s D11 z Hradce Králové (směr Polsko) na Prahu. Není tedy důvod, proč zavádět pravidelné letecké spoje na tak krátkou vzdálenost, jako je Pardubice – Praha.

Letiště Pardubice

Letiště Pardubice je dobře dostupné z dálnice D11 z Prahy – sjezd na Opatovice nad Labem a dále po rychlé silnici na Pardubice nebo sjezdem u Chlumce nad Cidlinou na silnici 211 směrem na Lázně Bohdaneč. Letiště se nachází na jiho západě města Pardubice. Naleznete zde standardní letištní služby včetně salónku a dětského koutku.  Naleznete zde i rychlé občerstvení, duty Free a samozřejmostí je všudy přítomná Wifi zdarma.

Letiště Pardubice patří mezi nejvýznamnější mezinárodní letiště v České republice (Praha, Brno, Ostrava, Karlovy Vary, České Budějovice). Má statut veřejného mezinárodního letiště na hranici Schengenského prostoru. Provoz letiště je smíšený, civilní a vojenský. Přijímá a odbavuje lety ze Schengenu i třetích zemí mimo tento prostor.  Letiště je využíváno linkovými, charterovými i business lety pro soukromé účely.

Odlet Pardubice – kam lze z Pardubic letět?

Z Pardubic můžete aktuálně letět na linkových spojích pouze do:

Pardubice lety

Další destinace, kam se z Pardubic létá nepravidelnými a charterovými lety:

Více o destinacích a odletech z Pardubic naleznete na stránkách letiště.

Parkování letiště Pardubice

Nespornou výhodou Pardubického letiště je parkování u letiště zdarma. Přímo před budovou letiště (asi jen 100m chůze) je velké odstavné parkoviště. K mání je tu velké množství parkovacích míst (cca 1200), a tak není potřeba mít obavy, že by nebylo kde zaparkovat. Parkování není zapotřebí si nijak rezervovat.

Pro vyzvednutí cestujících přímo před letištní halou můžete využít parkoviště Kiss&Ride, kde můžete parkovat až 20 minut.


Nejlevnější letenky z Pardubic

Nalezli jsme:
4 akce na letenky z Pardubic

Letenka z Pardubic - cena:

Průměrná cenainfo: 1465 Kč

Dnešní průměrná cena: 1945 Kč

 • Nejlevnější letenky:
  978 Kč od Honzovyletenky.cz
 • Nejdražší letenka je za:
  3173 Kč od Pelikan.cz

Pardubice

Akční letenky Pardubice - Vyhledávač

Kontinent: Evropa

Stát: Česká Republika

Místní čas: posun 0 hodin


Letiště

 • PED - Letiště Pardubice