Brno Londýn


Nejlevnější letenky
  • 494 Kč: Chorvátsko počas letných prázdnin Split z Viedne s letenkami od 20€
  • 495 Kč: SPLIT z Viedne – letenky na júl/august od 20€!
  • 499 Kč: Letný SPLIT – letenky na júl/august už od 20€!
další levné letenky

Brno Londýn

Brno Londýn je pravidelná letecká linka nízko nákladové společnosti Ryanair. Lety do Londýna na letiště Stansted provozuje z Brna Ryanair každý den v různé časy. Itinerář letů naleznete níže.

Letenky Brno Londýn

Brno Londýn letenky

Kde sehnat ty nejlevnější letenky z Brna do Londýna? Je to náhoda, ale nejlevnější letenky Londýn naleznete právě tady u nás na webu pod tlačítkem výše.

Letenky této linky míří z letiště Brno Tuřany na letiště Londýn Stansted, které je situováno severovýchodně od Londýna. Letenky Brno Londýn bývají často jedny z nejlevnějších letenek z ČR. Za nízké ceny může nízkonákladová podstata letecké společnosti Ryanair, výběr letišť s nižšími leteckými poplatky a velký zájem o letenky Brno Londýn.

Brno Londýn lety

Lety Brno Stansted (Londýn) probíhají na letišti Brno Tuřany každý den od pondělí do pátka v tyto časy:

  • Pondělí – 10:10 
  • Úterý – 15:55     
  • Středa – 22:30   
  • Čtvrtek – 10:30  
  • Pátek – 23:50     
  • Sobota – 13:00  
  • Neděle – 19:45

Pro aktuální časový plán raději zkontrolujte informaci na letišti BrnoWWW.

Letenka Brno Londýn

Letenky z Brna do Londýna naceňuje letecká společnost Ryanair podle obsazenosti letu. Za stejnou letenku tak můžete zaplatit výrazně jinou cenu v závislosti na oblíbenosti termínu. Pokud jste nenároční a přizpůsobiví, můžete mít letenku Brno Londýn za cenu i pod jeden tisíc Kč. Letenky z Brna do Londýny však obecně nejsou drahé a ani v oblíbenějších termínech ceny nestoupají o celé řády nahoru. Pokud chcete letět z Brna do Londýna, nemá smysl ani v těch nejexponovanějších termínech letět z Prahy – Letenky do Londýna bývají z Prahy z pravidla dražší. Zde najdete nejlevnější Brno Londýn letenky.

Brno Stansted

Letenky z Brna do Londýna od společnosti Ryanair míří vždy na letiště Stansted. Jedná se o velké letiště severovýchodně od Londýna.

Doprava z letiště Stansted do centra Londýna je také pohodlná a efektivní. Nejrychlejší způsob, jak se dostat ze Stanstedu do Londýna, je pomocí Stansted Express, což je přímý vlak, který vás doveze do stanice Liverpool Street za zhruba 45 – 50 minut. Vyhnete se tak zácpám a do některých částí Londýna se dostanete rychleji než z letišt Luton, Heathrow i Gatwick. Alternativně můžete využít autobusovou dopravu. Autobusy jezdí z letiště Stansted do Londýna každých 15 minut – 24 hodin denně a nabízejí 38 nástupních a výstupních bodů podle toho, jak se potřebujete dostat. Případně snadno seženete taxi nebo půjčovnu automobilů – letiště Stansted je dobře napojeno na dálniční síť.

Mapa cesty z letiště Stansted do Londýna automobilem: